AG206-050KPG سنسور فشار اندازه گیری فشار نوع Piezoresistive Miniaturization مناسب برای پزشکی
گواهی
چین ShenzhenYijiajie Electronic Co., Ltd. گواهینامه ها
چت IM آنلاین در حال حاضر
جزئیات محصول:
محل منبع: ژاپن
نام تجاری: Fujikura
شماره مدل: AG206-050KPG
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1
قیمت: قابل مذاکره
جزئیات بسته بندی: جعبه استاندارد
زمان تحویل: 3-5 روز کار
شرایط پرداخت: L/C، D/A، D/P، T/T، Western Union
قابلیت ارائه: 1000 عدد در ماه
شرح
محدوده اندازه گیری: 0-50 کیلو پاسکال (تقریباً 7.25 psi) دقت: ± 1.5٪ FS
منبع تغذیه: 5.0 Vdc خروجی: ولتاژ قیاسی
برجسته کردن:
حسگر فشار پیزورسیستوی پزشکی
سنسور فشاری مینیاتوری
سنسور فشار الکترونیکی با گارانتی
ویژگی های کلیدی
ثبات بالا: جبران دمای گسترده، حرکت کم، مناسب برای اندازه گیری دقیق.
تعویض سازگار: پین و بسته سازگار با سری Fujikura XFGM / XFPM برای تعویض آسان.
کاربردهای معمول
تجهیزات پزشکی (انفجار دهنده ها، کنترل کننده های فشار خون)
کنترل پنوماتیک صنعتی
لوازم خانگی و الکترونیک مصرفی
دستگاه های قابل حمل با باتری
مشخصات:
جریان کار ≤3 mA (5 V)
جبران دمای 0°85°C؛ دمای کار: -40°125°C